Nis rritja e temperaturave, afrohet vapa afrikane

Dita e premte si edhe fundjava sjellin mot të kthjellët dhe rritje të ndjeshme të temperaturave duke kulmuar ditën e diel deri në 37 gradë Celcius, njofton Meteoalb.

Java e parë e gushtit nis me të nxehtin afrikan dhe temperatura mbi 40 gradë C.

Shkruar Nga
More from Revista User

Detajet më të bukura nga dasma e Turit dhe Orindës

Turi dhe Orinda po celebrojnë dashurinë 10-vjeçare dhe salla e dasmës është...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.