Nis rritja e temperaturave, afrohet vapa afrikane

Dita e premte si edhe fundjava sjellin mot të kthjellët dhe rritje të ndjeshme të temperaturave duke kulmuar ditën e diel deri në 37 gradë Celcius, njofton Meteoalb.

Java e parë e gushtit nis me të nxehtin afrikan dhe temperatura mbi 40 gradë C.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kufizimi i udhëtimeve drejt Amerikës ndikon tek turizmi

Sipas Shoqatës Amerikane të Udhëtimeve, numri i vizitorëve që vijnë në Shtetet...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.