Një aventuriere si Amber!

Ajo është e vetëdijshme, plot besim tek vetja dhe sa herë që i jepet mundësia për të treguar linjat, e bën atë pa mëdyshjen më të vogël.

 

Amber Rose 1

Picture 1 of 8

Amber Rose u fotografua sportive dhe më në formë se kurrë të enjten në kanionin Runyon në Los Anxheles.

Modelja 33-vjeçare, e famshme për linjat e saj të bollshme ndodhej aty me një grup miqsh për të shijuar një aventurë në natyrën e egër në bordin e një motori me katër rrota.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kodheli: Marrim rolin tonë sipas një plani ndërkombëtar

Gjatë punimve të Takimit të Ministrave të Mbrojtjes të Evropës Juglindore (Southeastern...
Read More