Një bikini V vetëm për guximtaret

Një model i ri bikinish po “pushton” Instagramin kohët e fundit dhe pritet që të jetë trendi i verës.

6-1

Picture 1 of 8

Marka australiane Bamba ka sjellë një V që qëndron poshtë dekoltesë dhe që po pëlqehet shumë nga modelet.

Gizele Oliveira dhe Shannon Lawson kanë qenë nga të parat që kanë postuar foto me bikinin e ri në Instagram.

Stilistja e VIP-ave, Rochelle White parashikon që ky model do të jetë jashtëzakonisht popullor këtë verë, pasi i rri mirë të gjithë femrave, pavarësisht masës së tyre.

“Krijon një formë të bukur të bustit dhe shton dekoltenë”, shprehet White.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarret e mëdha në Kaliforni, 40 të vdekur e qindra të zhdukur

40 njerëz kanë ndërruar jetë dhe qindra të tjerë janë të zhdukur...
Read More