Një ditë para proteste, Sekretarja Organizative e LSI i jep fund beqarisë

Duket se vetëm pak orë përpara protestës, LSI po i gëzohet një ceremonie shumë të rëndësishme për të siç është martesa e Sekretares Organizative të kësaj force politike, Eriona Bixha.

Bixha i ka thënë “lamtumirë” beqarisë me të fejuarin e saj prej shumë vitesh Eminin, ndërsa të pranishëm në dasëm janë edhe shumë zyrtarë të LSI-së.

Eriona Bixha angazhohet prej vitesh me Forumin Rinor të LSI, ndërsa prej thuajse 2 vitesh është edhe Sekretare Organizative e partisë, raporton Newsbomb.

Ajo gjithashtu mban postin e Këshilltares së Bashkisë së Tiranës dhe ka qenë edhe në listat për deputetë të zgjedhjeve të kaluara.

33384847_10216955991920851_9011141824265322496_n (1)eriona-bixha-905x39533455533_10216955974200408_2395786388965425152_n33464609_10216955962400113_9142185236426129408_n
 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zgjedhjet, përfundon afati i regjistrimit të ankesave në KQZ

Këtë të martë ka përfunduar afati zyrtar i regjistrimit të ankesave në...
Read More