Një fëmijë rrugës për Qëndresën e LabinDasma e tyre u nis me bujë, nusja u mor me tren e mbrëmja mblodhi plot miq e familjarë.

Festa e martesës së moderatorit kosovar Labinot Gashi, me të fejuarën e tij prej kohësh Qëndresa Bajramin, bëri atë që pritej: shumë zhurmë e komente.

Por kjo iku, e ajo që i pret ditët në vazhdim është shumë-shumë më e rëndësishme për çiftin.

Prive nga burime të afërta të dyshes, ka mësuar se Qëndresa është shtatzënë dhe se ata tashmë do bëhen prindër për herë të parë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“New Rules” e Dua Lipës në vendin e parë të top 40 radiove të SHBA-ve

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin...
Read More