Një gjumashe si Armina Mevlani

Armina Mevlani është një ndër personazhet VIP e cila ndiqet shumë në rrjetet sociale, ku ajo është gjithmonë aktive. Ajo është e njohur për stilin e saj në të veshur dhe jetën luksoze. Pasioni i saj janë udhëtimet, aq sa rrallë të ndodh ta shohësh në Shqipëri.

2-1

Picture 1 of 2

Një arsye sepse është kaq e komentuar është edhe fakti se Armina ka një lidhje me djaloin e ish-Kryeministrit Beriasha, Shkëlzen Berishën. Gjithsesi, përtej kësaj, sikurse thamë më lart Armina është një ndër vajzat më të bukura e seksi shqiptare, ndërsa shërben edhe si frymëzim stili.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku duket super seksi. Me një fustan të kuq, nga shtrati, pa makeup dhe tërësisht natyrale, ajo i ka thënë sot “mirmëngjes” fansave të saj. Epo me një “mirmëngjes” të tillë e sigurtë që i ka shkuar dita mbarë ndjkësve të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Trafik droge në Kamëz, sekuestrohen 102 kg kanabis, një në pranga

Policia e Tiranës ka sekuestruar një sasi prej 102 kg kanabis sativa,...
Read More