Një “Golden Girl” si Kim Kardashian

Kim Kardashian tregon format e saj të famshme në fotot e reja ku shfaqet me trupin me xixa ari për promon e produkteve të fundit të linjës së saj Ultralight Beams.

Golden Girl 1

Picture 1 of 8

37-vjeçarja ka postuar fotot në Insta Stories ku shfaqet në një dysheme pasqyre. Në një tjetër foto Kim shfaqet topless me telefon në dorë duke mbrojtur pjesët intime.

E sigurit që nuk ka thyer rregullat e nuditetit të Instagram, ajo ka edituar foton duke vendosur një gjurmë mbi gjokset e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Kundërsanksionet ruse – thuajse pa pasoja për BE”

Pas tri vitesh sanksionesh dhe kundërsaksionesh midis BE dhe Rusisë, drejtori i...
Read More