Një kanadeze ‘ngre’ temperaturat në Kore

Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

2-1

Picture 1 of 11

Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka ‘rritur temperaturat’ në Peyongchangun e ftohtë.

Nataline është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, rreth 10 vite më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Policia jep detaje ndaj aksidentit të furgonit me nxënës: Fëmijët i shpëtoi rripi i sigurimit

Një furgon që transportonte nxënës shkolle në Laprakë është përfshirë mesditën e...
Read More