Një muaj Ministër bën bilancin, 5 ton kanabis si dhe një mesazh për…

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë bilancin e punës së tij 1 mujore në krye të Ministrisë së Brendshme.

Me një status të shkurtër në faqen e tij në Facebook, Demiraj shprehet çdo efektiv policie që do të përfshihet në fushatë do të largohet nga detyra.

1

Picture 1 of 2

Ja çfarë shkruan Dritan Demiraj:

Vazhdon me sukses lufta pa kompromis kundër kanabisit dhe përdorimit të parave të drogës në fushatën elektorale.

Ministria e Punëve të Brendshme dhe Policia e Shtetit është e angazhuar të zbatoje ligjin dhe misionin e saj kushtetues.

Mbështes fuqishëm punën e palodhur të efektivëve të ndershëm të policisë dhe i vendosur më shumë se kurrë për të pastruar rradhët e saj nga ata që shkelin ligjin në çdo nivel.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kremtimi i Pashkës katolike, meshë në katedralen e “Shën Palit”

Në katedralen e “Shën Palit” në Tiranë, besimtarët katolikë ndoqën meshën e...
Read More