Një palë pantallona ‘shpëtim’ për pranverën!Nuk janë më thjesht një trend, por një siguri e gardërobës femërore. E kemi fjalën për pantallonat ‘cropped’ ose ato ‘të prera’ në kavilje, të cilat i gjeni në të gjitha variantet, gati për të kënaqur të gjitha shijet.

4-1

Picture 1 of 11

Janë super të volitshme për t’iu përshtatur çdo lloj look-u, si për ditën ashtu edhe për mbrëmjen: perfekte me atlete e me taka të larta, për raste formale e për stilin e përditshëm.

Modelet e këtij viti? Me siluhetë të gjerë ose skinny, elegante ose casual, njëngjyrëshe ose me fantazi të ndryshme, të ngushta në fund apo të gjera…alternativat janë vërtet shumë dhe është e pamundur të mos gjesh një palë që të mos pëlqejnë. Ja disa prej versioneve më interesante në qarkullim dhe të çmimeve mesatare.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Fjalët e fundit të Hajrie Rondos për publikun shqiptar

Me dhjetëra role në filma dhe teatër, aktorja e mirënjohur Hajrie Rondo...
Read More