Një ‘panterë’ si Jasmine Tookes

 

Një ‘panterë’ trondit plazhin…

Në vitin 2016 u përzgjodh që të parakalonte me veshjet e diamantit të Victoria’s Secret, që kushtojnë plot 3 milionë dollarë.

Po flasim për Jasmine Tookes, e cila ka treguar se pse është përzgjedhur mes shumë kolegeve të tjera supermodele.

27-vjeçarja është fotografuar me bikini leopard në një plazh të Hauait, duke treguar format fantastike trupore.

Tookes e ka kaluar fundjavën duke u zbavitur në det me motrën e saj 8-vjeçare, Chloe Danielle.

‘Pantera’ Jasmine Tookes ka shkëlqyer në sfilatat e saj për veshjet e Victoria’s Secret dhe të tjera. E si të mos shkëlqejë??!!

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rama mbledh ministrat në Shkodër, ja vendimet e sotme…

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur kabinetin qeveritar pasditen e sotme në qytetin...
Read More
CLOSE
CLOSE