Një person gjendet i varur në pemë lidhur me kordon elektrik

Një person është gjetur i varur mëngjesin e sotëm në një pemë në zonën e liqenit Artificial në kryeqytet. Viktima është rreth 35 -45 vjeç dhe u konstatua nga një kalimtar i cili njoftoi policinë. Sipas policisë, viktima u gjet i varur në një pemë me lidhur me një kordon elektrik dhe dyshohet se është vetëvarur, pasi nuk ka shenja dhune.

Njoftimi i policisë:
Më datë 02.10.2017, rreth orës 07:00, në Numrin e Emergjenca 112, jemi njoftuar për një person të varur në pemë, në zonën e liqenit Artificial. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca, ku nga verifikimi paraprak ka rezultuar se : Në zonën e Liqenit Artificial, është konstatuar nga një kalimtar, një person i gjinisë mashkull, (ende i paidentifikuar), rreth moshës 35 – 45 vjeç, varur në një pemë me një kordon elektrik. Nga këqyrja paraprake, nuk ka shenja dhune në trup, dyshohet të jetë vetëvarur. Punohet për identifikimin e kufomës dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtronte aktivitet me lojëra të jashtëligjshme, arrestohet në flagrancë 27-vjeçari

Policia e kryeqytetit ka arrestuar në flagrancë një 27-vjecar pasi ushtronte aktivitet...
Read More