Një ‘Santa’ si Katy Perry

Ajo duket se është në shpirtin festiv të Krishtlindjeve.

Katy Perry 1

Picture 1 of 4

Kjo, pasi Katy Perry ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet e veshur si Santa.

Këngëtarja 33 vjeçarja ka treguar se janë foto që i ka bërë më herët, kur ajo vishet si nanadimreshë.

Dhe në këto foto ajo shfaqet tejet seksi, duke ekspozuar hiret trupore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Qeveria gjermane dëshiron të tërheqë në Gjermani fëmijët e ISIS-it

Qeveria gjermane planifikon të sjellë në Gjermani nga Iraku fëmijët e luftëtarëve...
Read More