Një super artiste dhe plot fashion si Gjyste Vulaj

Artistja më e angazhuar, kudo e kërkuar dhe me një publik që e don dhe e ndjek kudo që ajo është.

Gjyste Vulaj 1

Picture 1 of 4

Kjo është Gjyste Vulaj, e cila si gjithmonë edhe në festat e Nëntorit dhe fundvitti është mjaft e kërkuar nëpër koncerte në të gjithë botën ku ka shqiptarë. Këto ditë ajo ndodhet në Sanfrancisko e ku ka postuar në faqen e saj në Instagram disa foto mjaft të bukura e ku bie në sy stili i saj mjaft i veçantë.

E po ajo nuk është vetëm një super artiste, por edhe një këngëtare plot fashion. Shihet se në këtë udhëtim ajo ka qenë me dy meshkujt e saj të përjetshëm, me djalin dhe bashkëshortin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këshilla nga profesorët e Harvardit: Pesë librat të cilët duhet t’i lexoni në vitin 2018

[caption id="attachment_2180" align="alignnone" width="1024"] ID:70033240[/caption] Profesorët e Universitetit të Harvardit vazhdimisht lexojnë...
Read More