Një super stuhi pritet të godasë Britaninë e Madhe javën e ardhshme

Një super stuhi, e cila është lindur si pasojë e dy uraganeve masive në Oqeanin Atlantik, pritet të godasë Britaninë e Madhe javën e ardhshme.

Mediat britanike shkruajnë se sipas rrugës së projektuar të super stuhisë, ajo pritet të godasë vendin në fillim të javës së ardhshme.

Meteorologët shfaqin drojën nga një mot jashtëzakonisht i keq.

Ata janë duke përcjellë gjendjen nga afër dhe presin që të ketë erëra të fuqishme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vërshimi drejt plazheve, radhë kilometrike në segmentin rrugor Levan-Fier

Temperaturat e larta të ditëve të fundit kanë bërë që qytetarët të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.