Një supermodele si Xhesika Berberi… 
 

Ajo njihet si njëra nga modelet më të bukura shqiptare.

Xhesika Berberi e ka dëshmuar disa herë që nuk e ka fare problem paraqitjen e saj në publik komplet pa grim, duke u dukur shumë bukur.

Modelja shumë shpesh ka pozuar e veshur vetëm në bikini duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve me asetet e saj trupore.

Ndërsa sot ajo ka vendosur të publikojë një imazh në të cilin shihet se Xhesika ka pozuar para kamerës e zhveshur, por jo e vetme.

Ajo shihet se përkrah ka edhe një modele tjetër e cila gjithashtu është e zhveshur në pjesën e sipërme.

Xhesika Berberin është një modele mjaft e suksesshme, ndërsa para disa vitesh ka qenë edhe ‘Miss Shqipëria’. Ajo është krahasuar për nga bukuria edhe me modelen e famshme Gigi Hadid.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

“Vinix” reportazh për Tiranën: Zemra mikpritëse e Shqipërisë

  Gjithnjë e më shumë Shqipëria dhe Tirana po zënë faqet e...
Read More