Një tifoze si Olta

Që në kohën kur ishte banore e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother, ajo gjithmonë është dalluar për bukurinë dhe format e saj fizike.

1-1

Picture 1 of 4

Bëhet fjalë për Olta Shetën, vajzën e cila pas daljes nga Big Brother 3 iu përkushtua botës së modelingut por dhe biznesit.

Olta ka vendosur të realizojë në set fotografish në dëbore në Brezovicë të Kosovës, e veshur me ngjyrë të kuqe.

E ftuar në emisionin Proçesi Sportiv, modelja shprehet se duke qenë se është edhe tifoze e Partizanit, ka zgjedhur këtë ngjyrë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mbi 140 të arrestuar në Indonezi pasi ndoqën një festë homoseksualësh

Policia në Indonezi arrestoi 141 burra që kanë ndjekur një festë homoseksualësh...
Read More