Një vajzë hedh makinën në lumin Valbona

makina

Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur paraditen e sotme në Valbonë.

Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7 në lumin Valbonë.

Automjeti ishte me targa zviceriane dhe dëshmitarët shprehen se makina ishte e marrë me qira (leasing) dhe ka qenë vetë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjien e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje sipas informacioneve të ardhura pranë redaksisë sonë, mësohet se makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vetë vajza

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjermania legalizon kanabisin për qëllime mjekësore

Gjermania ka vendosur që të legalizojë hashashin. Vendimi është marrë njëzëri në...
Read More