Një xhevahir i fshehur që kushton 2.5 milionë stërlina!

Nëse kalon në rrugë, kjo shtëpi mezi shihet.

Megjithatë mos u gënjeni pasi ajo është vërtet një mrekulli.

Ekspertët e kanë cilësuar një ‘xhevahir të fshehur’.

Shtëpia gjendet në Devon të Anglisë dhe tashmë ka dalë në shitje.

Ajo kushton 2.5 milionë stërlina.

Shtëpia luksoze është e futur në një shkëmb, buzë detit.

Ajo ka një mol të vogël dhe ofron një pamje spektakolare.

Shtëpia ka tre dhoma pritje, tre banjo dhe tre tarraca.

22345678910
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

E vranë dhe e përdhunuan: Gëzim në sallë kur jepet vendimi i gjyqit të vitit

    Personat që përdhunuan në grup dhe më pas vranë një...
Read More