Një zjarr i madh ka rënë në tre banesa në Vaun e Dejëszjarr-kosove-300x160

Një zjarr i madh është raportuar se ka rënë në tre banesa në fshatin Barbullush në Vaun e Dejës.

Sipas informacionve të para nga zjarri fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme të shumta materiale.

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Operacioni – Dy të arrestuar, dy në kërkim për drogën në kufirin e gjelbërt me Greqinë

Dy në pranga ndërsa dy të tjerë shpallen në kërkim lidhur me...
Read More