Njihuni me modelin më të ri nga Prishtinaunnamed1486799938

Ogren Smajli ende si ka mbushur gjashtë vjet, por ai qysh tani ka zgjedhur rrugën drejt karrierës së tij.

Ogreni nga Prishtina është pjesë e agjencisë së modelimit “Via Models” që menaxhohet nga Francesk Frokaj.

Deri më tani Ogreni ka marr pjesë në dy sfilata mode dhe në videoklipe.

Ogren Smajli ka lindur më 26 mars të vitit 2011. Sivjet pritet që të fillojë klasën e parë.

unnamed_51486799918

unnamed_41486799913

unnamed_31486799909

unnamed_21486799907

unnamed_11486799905

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Video që tronditi botën: Si e futi gjenerali helmin në burg?

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një ish-gjeneral kroato-boshnjak vrau veten në sallën e gjyqit...
Read More