Njihuni me stilisten e Meghan Markle

Meghan Markle u zhvendos në Londër dhe stili i saj mbretëror ndryshoi rrënjësisht.

4-1

Picture 1 of 3

Në ditën e shpalljes së fejesës, ajo veshi një pallto të bardhë nga Line, që u shit në pak minuta pasi doli në treg. Megjithatë, veshja moderne e Meghan nuk u zgjodh rastësisht.

Meghan është konsultuar me shoqen e saj të ngushtë dhe stilisten, Jessica Mulroney.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, e diel 30 korrik 2017

Dashi Do të ndjeni nevojën për të dalë nga rutina e përditshme,...
Read More