Njihuni me trendin e Vjeshtë-Dimër 17-18

Tashmë, look-u nude nuk skandalizon më askënd. Edhe në këtë sezon stilistët kanë krijuar veshje të cilat nxjerrin në pah feminilitetin dhe sensualitetin.

Vjeshtë-Dimër 1

Picture 1 of 10

Koleksionet Vjeshtë-Dimër 17-18 zbulojnë një pjesë të mirë të këmbëve, krahëve dhe ndonjëherë më tepër se aq. Përmendim fustanin e gjatë të Dior, fustanin më mëngët e fryra të Elie Saab apo fustanin e Gucci me lulet e qendisura.

Trendi i sezonit të ardhshëm vjeshtë-dimër do të jenë veshjet me tyl, dantellë e shifon, një transparencë super shik! Të gjitha fotot do t’i gjeni në galeri!

Shkruar Nga
More from Revista User

Disa foto të shkëputura nga ceremonia martesore e Princit Leka

Para disa minutash dashuria 6 vjecare e Princit Leka dhe Elia Zaharia...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *