Noizy në një linjë me reperat botërorë: “Po, kam ngelur në klasë!”Noizy, një nga reperat më të njohur shqiptarë dhe njëkohësisht nga më të pëlqyerit e adoleshentëve, ka vendosur t’i thotë gjërat troç: na pëlqen ose jo kjo gjë.

Noizy 1

Picture 1 of 2

Përpos faktit që është këngëtar hitesh, Noizy jeton një jetë shumë, po shumë luksoze! Makina super të shtrenjta, ora të firmave shumë të njohura, veshje po ashtu disa mijëra euro…epo çfarë do dikush më shumë nga jeta?

Megjithatë, Noizy ka vendosur që të jetë i sinqertë deri në fund. Teksa ka postuar një foto të tij prej një eventi, reperi ka shkruar: “Po, jam njëri prej tyre që kanë ngelur në klasë, mos u dorëzoni kurrë!”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Forbes shpall përsëri Vladimir Putin personi më i fuqishëm në botë

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin ka ruajtur vendin e tij në krye...
Read More