Noizy për Kuqezinjtë: ‘Lojtarë fasulesh!’ “Kosova është skuadra ime…”



Humbja me rezultatin e thellë 0-4 e Kombëtares së Futbollit përballë Skocisë është komentuar edhe nga personazhet e njohur të ekranit.

Reperi i njohur, Noizy ka sulmuar futbollistët e kombëtares për rezultatet e dobëta.

Ai shprehet se skuadra e tij e preferuar është Kosova, ndërsa lojtarët shqiptarë konsideron si lojtarë fasulesh.

“Kosova është skuadra ime e preferuar për momentin.

Mezi po pres europianin dhe botërorin.

Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar. Lojtar fasulesh”,- shkruan Noizy në Instastory.

Noi

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Naomi Campbell, e mrekullueshme në Itali, lë në hije modelet e tjera në sfilatën e ‘D&G’

Ajo është një ikonë e modës dhe një nga modelet më të...
Read More