Nora na sjell vjeshtën…

Këngëtarja, Nora Istrefi shquhet për linjat seksi të trupit por edhe për stilin e veqantë që ka.

Nora 1

Picture 1 of 2

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram, përveq kohës që është ftohur, Nora tregon se ka ardhur vjeshta.

“Hola september” shkruan Nora përbri kësaj fotoje ku vjen shumë bukur dhe e veshur me elegancë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fuqia e rutinës dhe si funksionon ajo

Shumë njerëz e mendojnë rutinën si diçka të mërzitshme dhe shpeshherë gjejnë...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.