Nora publikon këngë të re, shfaqet shumë seksi në videoklip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “As ni gotë”.

Kënga e saj më e re është bashkëpunim me Mixeyn.

Për muzikën është kujdesur Mixey, ndërsa Nora bashkë me motrën e saj Era Istrefi janë kujdesur për melodinë dhe tekstin, bashkë me Yll Limanin.

Videoklipin e ka realizuar Entermedia.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

“I bleva arush, por, kur shkova, e gjeta duke u puthur me një tjetër”, aktori i “Portokalli” tregon tradhtinë e ish-it

Gjatë lojës “Ndaje ose haje” në emisionin “Shiko kush luan, aktori Florjan...
Read More