Nora publikon këngë të re, shfaqet shumë seksi në videoklip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka publikuar këngën e saj më të re me titull “As ni gotë”.

Kënga e saj më e re është bashkëpunim me Mixeyn.

Për muzikën është kujdesur Mixey, ndërsa Nora bashkë me motrën e saj Era Istrefi janë kujdesur për melodinë dhe tekstin, bashkë me Yll Limanin.

Videoklipin e ka realizuar Entermedia.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Hysni Hoxha: Këngët më të vjetra që i këndohen Flamurit në Shqipëri dhe Kosovë

  Qëndresa dhe flijimi për flamurin tonë kombëtar, si paraqiten në këngët...
Read More
CLOSE
CLOSE