Norvegji, hapet ‘Under’, restoranti i parë nënujor në EuropëNga 2019 edhe Europa, si Maldivet dhe Dubai, do të ketë restorantin e saj nënujorë.

Under 1

Picture 1 of 5

‘Under’ do të hapet në fshatin Baly, në Norvegji. Restoranti do të ndërtohet me tre nivele, në sipërfaqe do të jetë hyrja, në mes një bar, ndërsa në pjesën nënujore është parashikuar restoranti, në të cilin mund të qëndrojnë deri njëqind persona.

Falë një dritareje 13 metra me pamje nga peshqit e Detit të Veriut, do të jetë e mundur të shijosh ushqimin në një atmosferë vërtetë sugjestionuese.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e martë 7 nëntor 2017

Dashi Venusi do ketë një ndikim shume te madh gjate kësaj dite...
Read More