Nuk do e besoni, por ai është … 23 vjeç

Këto foto tregojnë një person të ‘ngecur’ në trupin e një fëmije.

Një sëmundje misterioze ka bërë që një 23-vjeçar në Indi të mos rritet.

Manpreet Sigh lindi në vitin 1995.

Edhe pse ai ishte i shëndetshëm kur lindi, pas një viti ndaloi rritjen dhe ka mbetur ashtu që prej asaj kohe.

Ai nuk ecën dhe as nuk flet.

Familja e tij kujdeset për të sikur të ishte një bebe.

Banorët e zonës në fakt e shohin si mishërimin e një perëndie.

Familja e tij nuk e mbante dot kur lindi dhe tashmë për të kujdesen daja dhe halla.

234567
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Bizneset gjobiten edhe pse dorëzuan bilancin brenda afatit, reagojnë tatimet…

  Teksa 31 marsi, që është me ligj dita e fundit e...
Read More