Nuk ju zë gjumi natën, ja çfarë duhet të bëniKa kaluar koha e gjumit e t’i e di se nuk duhet të mendosh dhe nuk duhet të shikosh..

Ideja se nuk mund të flesh, se nuk të zë gjumi, është acaruese në kulm, përcjell.

Dhe pikërisht acarimi e bën edhe më të vështirë të fjeturit. Por çfarë mund të bësh?

Ndiqni Videon:

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Djegur e përvëluar!”- Jeta e re e Vesa Lumës në Zelandën e Re karakterizohet nga ky detaj

Vesa Luma ka vetme paka javë që është zhvendosur në Zelandën e...
Read More