Nusja e re mbretërore paraqitet me unazën e princeshë Dianës

Të shtunë në një ceremoni madhështore Princi Harry i Mbretërisë së Bashkuar i dha fund beqarisë duke u martuar me aktoren e njohur Meghan Markle.

Princi Harry dhe Meghan Markle u martuan në Windsor Castle ku të ftuar ishin rreth 800 persona.

Rreth 200 mysafirë i janë bashkoheshuar çiftit në mbrëmjen e së shtunës në rezidencën e shekullit të 17-të në Frogmore e cila me bazë është kështjellën Ëindsor, ku Meghan, kishte veshur një fustan të dizanjatores Stella McCartney të kombinuar me unazën të quajtur Aquamarine që dikur i përkiste princeshës Diana, duhej të bënte një fjalim për mysafirët.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjërat që ndryshojnë kur jeni në lidhjen e duhur

Nuk jeni anksioze. Kur jeni me personin e duhut, ndjeheni e qetë...
Read More