Obama bashkë me familje në Indonezi

Barack Obama po kalon kohë me familjen për të nisur verën më mirë.

Ish-presidenti amerikan, së bashku me gruan e tij Michelle dhe vajzat e tyre Malia dhe Sasha u vunë re duke shijuar kohën të hënën në Bali të Indonezisë.

Obama 1

Picture 1 of 2

Familja vendosi që kohën ta shpenzojnë me aventura dhe shkuan poshtë lumit Ayung.

Indonezia është një vend i veçantë për Obamën pasi 54-vjeçari ka jetuar atje për disa vjet si fëmijë.

Sipas Associated Press, ish-presidenti pritet të udhëtojë në Yogyakarta gjysmë-motrën e tij Maya Soetoro-Ng për të vizituar zonën ku nëna e tij ka bërë kërkime antropologjike.

Shkruar Nga
More from Revista User

Almeda dhe Tolga urojnë 2018-ën me ‘albumin e dashurisë’

Modelja dhe aktorja Almeda Abazi dhe aktori Tolgahan Sayisman kurorëzuan dashurinë me...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.