Olta Gixhari e mahnitshme me fustan transparent

Olta Gixhari ka publikuar në rrjetet sociale një foto e veshur në të zeza me një fustan transparent që nuk i lë asgjë imagjinatës.

Olta Gixhari 1

Picture 1 of 12

Me sa duket ky është fustani i saj i preferuar, pasi në profilin e saj ajo ka bërë disa publikime me të njëjtën veshje. I ngjitur pas trupit, ai nxjerr në pah mjaft mirë format e saj trupore të lakuara.

Olta është një nga aktoret shqiptare që është cilësuar si më provokative.

Edhe pse një nga më simpatiket në vend, ajo vazhdon të jetë “single”. Me sa duket në jetën e saj sentimetale nuk është aq e suksesshme sa në skenë.

Shkruar Nga
More from Revista User

4 shenjat e horoskopit që duhet t’i keni frikë kur janë në kulmin e nervave

Mund t'ju ketë ndodhur dje, sot, para pesë minutash ose dhe tani...
Read More