Olta Gixhari godet sërish, i tërbon të gjithë

Kohët e fundit aktoren bukuroshe Olta Gixhari e kemi parë në sete të ndryshme fotografike.

9-1

Picture 1 of 5

Më të fundit ajo e ka publikuar gjatë këtyre ditëve ku shfaqet mjaft tërheqëse si gjithmonë. Këtë herë e shohim teksa pozon e veshur me një “body” të zi më sensuale se asnjëherë.

Nuk dihet çfarë po përgatit Olta, por setet e saj duken vërtetë joshëse.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e martë 13 qershor 2017

Dashi Do jeni në humor të shkëlqyer sot ju të dashuruarit dhe...
Read More