Olta Gixharri shfaqet si asnjëherë më parëOlta Gixhari është një nga aktoret më seksi nga Tirana.

Olta Gixharri 1

Picture 1 of 4

Ajo publikon fotografi të shumta në rrjetet sociale edhe së fundmi Olta ka bërë publike një fotografi nga pushimet, ku ajo shihet e veshur në bikine edhe trupi i saj merr vëmendjen.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Fëmijët e trafikuar shfrytëzohen për seks, lëmoshë dhe punë shtëpie

Sipas të dhënave të Organizatës Ndërkombëtare për Migracionin (IOM), pothuajse gjysma e...
Read More