Orinda Huta ‘harron’ të vishet

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Orinda Huta shquhet për stilin e saj në të veshur.

0-1

Picture 1 of 2

Por këtë herë duket se na ka habitur disi, pasi është shfaqur me këmishë nate, ndërkohë që nuk ndodhet në shtëpinë e saj. Krahas fotos në rrjete sociale ajo ka shkruar: “Kam harruar të ndërrohem”. Edhe pse më këmishë nate, Orinda duket mjaft seksi dhe në formë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja cilat konsiderohen “makina luksi” nga 1 Janari 2018. Ndryshimet për tarifat

Në ligjin për taksat kombëtare ka pësuar ndryshim trajtimi i atyre që...
Read More