Oriola Marashi ‘çmend’ me imazhin e fundit

Modelja më e përfolur kohëve të fundit, Oriola Marashi po vazhdon me postimin e imazheve provokative të cilat komentohen shumë.

5-1

Picture 1 of 2

Një gjë të tillë e ka bërë edhe sot, ku në rrjetin social Instagram ajo është shfaqur mjaft seksi.

Oriola i ka dhënë gjithë vëmendjen linjave të saj duke ekspozuar gjoksin në sytjena.

Ndërkaq, Oriola përveç me modelim ka nisur edhe një karrierë muzikore dhe shumë shpejt pritet të publikoj këngën e parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Viti i ri shkollor, Veliaj: T’i japim fund arsimit me dy turne, mundësi më të mira për të gjithë nxënësit

Nxënësit e shkollës “Hasan Tahsin” e nisën vitin e ri shkollor në...
Read More