Oriola Marashi hipën mbi peshore, as vetë nuk ju beson syve…

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të përfolura në rrjetet sociale.

Jo vetëm kaq, por ajo lakmohet për shkak të formave trupore perfekte që tregon.

Raportet me peshoren ajo i ka shumë të ngushta, ashtu si pjesa më e madhe e femrave.

Modelja nuk u ka besuar syve se peshon 67.2 kg.

Një peshë e kënaqshme për një vajzë me gjatësi 185 cm.

Image

Shkruar Nga
More from Redaksia

Faik Konica: “Shqipëtarët prap do t’humbasin, se jemi komb i ftoht…”

Artikulli “Shqipëria dhe turbullirat e Ballkanit”, është botuar në gazetën e të...
Read More