Oriola Marashi kur nuk ishte e famshme, ja si duket dikur modelja joshëse

Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon me foto të nxehta.

6-1

Picture 1 of 6

Por si dukej Oriola Marashi në adoleshencë?!

Vetë modelja ka postuar disa foto teksa shihet në moshë të vogël, ndërsa nuk thuajse është po njësoj dhe nuk ka pësuar asnjë ndryshim, duke dëshmuar edhe një herë natyralitetin e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tentoi të ekzekutonte me pistoletë të riun në Elbasan, arrestohet 29-vjeçari dhe 2 bashkëpunëtorët

Një 29-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet si autori...
Read More