Oriola Marashi vishet nuse dhe duket një ‘perëndeshë’

Anëtarja e OTR gjithmonë ka befasuar me publikimet e saj provokuese.

1-0

Picture 1 of 2

Nëse është dikush që komentohet gjerësisht për nxjerrjen e të pasmeve apo gjoksin bombastik kohët e fundit ajo është Oriola Marashi.

Por në një nga setet më të fundit fotografike që ka realizuar ajo ka pozuar e veshur si nuse dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq. Oriola është shfaqur sensuale dhe e hijshme si rrallë herë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Basha: Kombi shqiptar humbi sot kolosin e letrave shqipe

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka ngushëlluar familjarët e shkrimtarit të madh,...
Read More