Oriola Marashi vishet nuse dhe duket një ‘perëndeshë’Anëtarja e OTR gjithmonë ka befasuar me publikimet e saj provokuese.

1-0

Picture 1 of 2

Nëse është dikush që komentohet gjerësisht për nxjerrjen e të pasmeve apo gjoksin bombastik kohët e fundit ajo është Oriola Marashi.

Por në një nga setet më të fundit fotografike që ka realizuar ajo ka pozuar e veshur si nuse dhe nuk mund të ishte më e bukur se kaq. Oriola është shfaqur sensuale dhe e hijshme si rrallë herë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërpriten luftimet për Mosulin për shkak të numrit të madh të viktimave

Forcat qeveritare irakiane ndaluan të shtunën luftën për rimarrjen e pjesës perëndimore...
Read More