OSHEE ndërpret energjinë në zonën e Kopshtit Botanik, ja orari

OSHEE ka njoftuar sot se do të stakojë energjinë elektrike në zonën rreth Kopshtit Botanik për dy orë: 10.00 – 12.00.

Në njoftimin e publikuar në rrjetet sociale, OSHEE thotë: “Për shkak të investimit për rrjetin e ri 20 kV, një pjesë e Kopshtit Botanik Tiranë nuk do të ketë energji elektrike nga ora 10.00 deri 12.00

Ndjesë për shqetësimin që mund të shkaktojë ky stakim i nevojshëm!”

Shkruar Nga
More from Revista User

Kapet “koka” e trafikut të drogës drejt Italisë

Një persona i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *