Pak orë pasi publikoi kengën e re, shikoni si është gjendja e Luana Vjollcës

Moderatorja e njohur Luana  Vjolca ka sjellë para pak orësh këngën e saj më të re, një bashkëpunim të shumë përfolur me këngëtarin Bujar Qamili.

Duket suksesi i këngës e ka lumtuaruar pamasë Luanën e cial ak ndarë nëj foto në Instagramin e saj ku duket rrezëllitëse.

‘Gjendja ime shpirtëroretani????Ma mbushet zemren plot !!!’ ka shkruar ajo krah fotos realizuar gjatë xhirimit të këngës ‘Mi dhe flakë mallit tim’ . 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Del amaneti i Agim Qirjaqit: Shembja e Teatrit është aferë e ndyrë

  “Kjo është një aferë e ndyrë!”. Kështu do të shprehej dikur,...
Read More