Pak Red Rosè Champagne në flokët tuaj

red-rose

Është një ngjyrë fashion dhe verore. Pse të mos guxoni të shkëlqeni edhe ju me flokët tuaj nën rrezet përvëluese të diellit? Kjo ngjyrë kaq e veçantë arrihet duke përzier ngjyrën e kuqe, çiklaminë dhe rozën e lehtë.

Rezultati që do të arrini? Një ngjyra me nuancat sa moderne edhe antike, herë-herë merr tonalitetet e ngjyrës së pjeshkës, por që të kujton edhe atë të shampanjës rosè.

Stilistët e flokëve e konsiderojnë këtë ngjyrës si mjaft verore e argëtuese për të provuar. Është me të vërtetë mjaft trendy për vajzat fashionista që duan të jenë në qendër të vëmendjes, në çdo moment!

Shkruar Nga
More from Revista User

Robotët e dronët do të jenë ndërtuesit e së ardhmes

Avancimet në fushën e robotikës do të transformojnë një numër industrish në...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.