Pakistan: Minibusi bie në përrua, 11 të vdekur

minibusi-ne-pakistan

Policia në Pakistan njofton se një minibus ka rënë në një përrua në një zonë malore në veriperëndim të vendit, duke vrarë 11 persona.

Oficeri i policisë pakistaneze, Ismail Khan, ka thënë se nëntë persona të tjerë u lënduan në këtë aksident rrugor në rrethinën Dir, rrugës për në fshatin Chitral.

Sipas tij, rruga ishte e rrëshqitshme pas shiut.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pas ndarjes nga babai i djalit, Bora Zemani lidhet me një boss dhe së shpejt martohet

E ftuar në "Xing me Ermalin", për moderatorsen bukuroshe, Bora Zemanin, kishte...
Read More