Pamela Anderson, mahnitëse në Kanë

U bë e famshme duke interpretuar CJ Parker në serialin “Baywatch”, por Pamela Anderson ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë nga ajo kohë.

Pamela Anderson 1

Picture 1 of 5

Bjondja nuk njihej fare kur u paraqit në premierën e filmit “120 Beats Per Minute”, në Festivalin e Kanës, ditën e shtunë.

49-vjeçarja dukej shumë ndryshe me flokët e lëpira mbrapa dhe me mollëza pak më të fryra se zakonisht.

Së shpejti do të shfaqet edhe premiera e filmit “Baywatch”, një përshtatje e serialit të NBC-së. Rolin që interpretonte Pamela Anderson në serial do e luajë Kelly Rohrbach.

Shkruar Nga
More from Revista User

Një tjetër fëmijë aksidentohet rëndë në rrugë, në pranga shoferi

Një fëmijë vetëm 4 vjeç është aksidentuar rëndë në Fushë Mamurras paraditen...
Read More