Pamela Anderson në formën më të mire, pozon për “Coco De Mer”Për Pamela Andreson mosha është vetëm një shifër dhe këtë po e tregon më së miri me anë të pozave të saj tepër sensuale. Së fundmi, disa muaj më pare, para se ajo të mbushë 50 vjeç, ajo ka realizuar një set fotografik.Ish-ylli i “Baywatch”, dukej e pabesueshme për promovimin e linjës se re të të brendshmeve “Coco De Mer”.

1

Picture 1 of 4

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Nën hetim 274 makina – Prokuroria: Pjesa më e madhe hyjnë në Tiranë e Durrës

Numri prej disa dhjetëra mjetesh të shtrenjta të sekuestruara gjatë ditëve të...
Read More