Pamja rinore është mallkim për këtë grua

Nëna e katër fëmijëve ka treguar se paraqitja e saj rinore është mallkim për të, pasi nuk arrin të gjejë dashurinë e jetës.

Dawn Cousins 1

Picture 1 of 3

Dawn Cousins punon recepsioniste në Londër dhe ka treguar se është tmerr që të gjejë një partne,r pasi asnjëri nuk i plotëson kushtet e saj. “Unë dukem sa gjysma e moshës sime dhe meshkujt që më ngacmojnë fillojnë nga mosha 18 vjeç deri në moshë madhore”, tha ajo për vëmendjen që merr çdo ditë.

Edhe pse ka lindur katër fëmijë, paraqitja e saj është magjepsëse dhe është beqare që në vitin 2003. Askush nuk mund ta besojë, por është 44 vjeç dhe shpreson që të gjejë një partner që nuk e do vetëm për pamjen e jashtme. “Nuk mund të dal me një mashkull të shëndoshë, aspak tërheqës dhe shumë të vjetër në moshë kur unë dukem kaq e re. Ndonjëherë do të doja të mos dukesha kështu”, tha Dawn për Dailymail.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tillerson pret bisedime të vështira me Turqinë lidhur me Sirinë

Sekretari amerikan i shtetit, Rex Tillerson, pret bisedime të “vështira” gjatë turneut...
Read More