Pamje të frikshme në Tiranë, i mituri varet pas autobusit duke rrezikuar jetën…

Redaksia “JOQ”, ka publikuar një video me përmbajtje të frikshme të një djali të mitur, teksa varet në pjesën e pasme të autobusit.

Djali është ngjitur në pjesën e pasme të autobusit, duke u mbajtur aty teksa mjeti është në lëvizje.

Pamjet janë të rënda, pasi dukshëm jeta e të miturit është në rrezik.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Vrasësi i grave”, sot vrau gruan e dytë dhe pranë trupit të saj piu raki…

74-vjeçari Beqir Xhilaj vrau mizorisht bashkëshortes e tij, 47-vjeçaren Lumturie Xhilaj, e...
Read More