Pamjet me dron, shihni pjesëmarrjen, si nisi protesta dhe sa ishin në shesh kur po fliste Bashapd13

Pamjet që shihni janë siguruar nga News 24 gjatë protestës së opozitës në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Raportohet se në protestë janë mijëra vetë, por ju mund t’i shihni live nëpërmjet pamjeve të regjistrua me dron.

Ndërsa në momentin kur fliste kryeopozitari Lulzim Basha, në shesh u dukën më shumë protestues. Vetë kryedemokrati Basha tha se në shesh janë 600 mijë protestues.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndalohet 27-vjeçari, ndihmoi një person t’i shpëtonte policisë

Policia e Elbasanit ka ndaluar një 27-vjeçar pasi akuzohet se ka ndihmuar...
Read More