Para se të bëhej një ‘Sex simbol’, Angela Martini dukej si…Angela Martini është një nga modelet dhe ish – miss-et më të njohura shqiptare, e cila në vitin 2010 përfaqësoi Shqipërinë në spektaklin e bukurisë “Miss Universe”.

32- vjeçarja prej disa vitesh jeton në SHBA ku ka zhvilluar më tej edhe karrierën e modelingut.

Pavarësisht se ajo e ka nisur rrugën drejt modelingut në moshë të re, mbase shumë nga ju nuk e dinë si dukej ajo e vogël.

Por vetë modelja ka treguar në Instastory disa foto nga adoleshenca dhe fëmijëria e saj.

Fotoja e parë që ajo ka postuar është në moshën 11 vjeçare, më pas ka vijuar me foto kur ishte 14 vjeçe dhe e ka mbyllur me një foto kur ishte vetëm 1 vjeçe dhe dukej një fëmijë i shëndetshëm.

Krahasojini dhe shikoni se bukurija lind e mbetet…

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Eqerem Çabej: Për botën e arbëreshëve të Italisë

  Botimet “Çabej” sjellin në një libër të gjitha studimet e gjuhëtarit...
Read More